Firma Profili

 Upi-Uğur Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 22 Ocak 1982’ de İzmir'de kurulmuştur.
 
Çeşitli sektörlere yönelik üretim çalışmalarından sonra 2005’ten itibaren kendi tescilli markası VİVOL ile kozmetik sektöründe de yer almıştır. VİVOL,  kuaför salonlarında,  güzellik salonlarında kullanılan sir- ağda setleri, sir- ağda ısıtıcı makineleri, sir-ağda aksesuarları, plastik roll-on kartuş, kozmetik krem ambalajları ve kozmetik ürün ambalajları ile sektöre yönelik  üretimde önemli bir yer kazanmıştır.
 
UPİ, İTOB’daki ( İzmir Tekeli Organize Sanayi Bölgesi ) 7.500m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.Kozmetik sektöründe birçok yeniliğe imza atan firmamızın çeşitli ürünlerde ( plastik boş ağda ambalajı, ağda ısıtıcısı… gibi ) patent belgeleri bulunmaktadır.
 
Ürünlerimizin %70'i yurt dışında bulunan bayi ve müşterilerimize ihraç edilerek ülke ekonomisine katkıda bulunurken Türkiye’nin ve dünyanın büyük kozmetik üreticilerine kendi marka adlarıyla da üretim yapmaktayız.
 
Karşılıklı memnuniyet sağlayarak sağlam işbirlikleri oluşturmak temel isteğimizin yanı sıra hem ürün geliştirmeye hem de doğa dostu, çevreyi koruyucu üretim modelleri oluşturmaya yönelik ARGE çalışmalarımız düzenli ve sürekli devam etmektedir.
 
Çok kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin tanınmış bir markası haline gelen VİVOL ile ürün çeşitliliğini arttırarak müşterilerimize daha iyi ve kapsamlı bir hizmet sunmayı;  ülke ve dünya ölçeklerinde sektördeki payımızı büyütmeyi hedefliyoruz. 
 
Saygılarımızla,
 
 
Upi-Uğur Plastik San. Tic.Ltd. Şti
 

 Adınız Soyadınız*
Telefon*
E-Mail*
Mesajınız*
Güvenlik Kodu*